מהו הסכם לשלום בית :

מדובר בהסכם המיועד לבני זוג אשר החלו בהליך משפטי לגירושין אך החליטו בשלב מסוים לחזור ולנסות שלום בית, ללכת לטיפול זוגי וכן התחייבויות של הבעל והאישה האחד כלפי השני.
עברתם משבר זוגי אבל החלטתם לתת צ'אנס נוסף לזוגיות ? מעולה ! אנחנו תמיד בעד שמירה על שלום בית ו"מלחמה" על הקשר הזוגי מאשר בחירה בפירוק התא המשפחתי, במיוחד כאשר ישנם ילדים בתווך.
לשם כך וע"מ לחזק את ההסכמות אליהן הגעתם כאשר החלטתם לחזור לחיות ביחד, קיים "הסכם שלום הבית". במסגרת ההסכם אתם מעגנים את ההסכמות וההנהגות המשותפות לחזרה לחיים משותפים ומניעת מכשולים שכבר הכשילו אתכם בעבר.


הסכם שלום בית ולחילופין גירושין :

הסכם זה מיועד לזוג אשר מעוניין לבחון שלום בית אך להסדיר מראש את ענייני הגירושין במידה ושלום הבית לא יצלח.
ההסכם פותח בפרק "שלום הבית" ותנאיו וממשיך בפרקי סעיפי הגירושין אם חלילה יעלה הצורך.
הסדרת הסכם זה חוסכת לצדדים התדיינות מיותרת וקרב ארוך, מראש ולו ע"מ לנסות ולשקם את היחסים אך אם לא יצליחו לשקם להסדיר את הגירושין באופן יעיל ומהיר.
ההסכם נחתם, נכנס למגירה ומטרתו אינה לשמש ניגוח האחד בשני/ה ביום-יום. רק אם חלילה החזרה לא מוצלחת ניתן לשלב בהסכם גם סעיפים הרלוונטיים לגירושין ואז ההסכם הופך להסכם גירושין ואתם חוסכים לעצמכם את הצורך בניהול מו"מ מחדש לצורך גירושין.
 
המשרד עוסק בתחום דיני המעמד האישי על כל רבדיו ומספק ללקוחותיו שירותים משפטיים נרחבים בתחום הגירושין לרבות תביעות מזונות, תביעות משמורת, תביעות בעניין הסדרי ראייה, תב​יעות רכושיות מורכבות, בקשות לצוי עשה, צוים זמניים, עיקולים, מניעת דיספוזיציה.

כמו"כ משרדנו מתמחה בתביעות למינוי אפוטרופוס, ניהול עזבונות, התנגדויות לצוואות, הגשת בקשות לצוי ירושה ובקשות לצוים לקיום צוואה.

כמו"כ אנו מתמחים בתביעות לשינוי גיל, תביעות להתרת נישואין, עריכת הסכמי ממון, עריכת הסכמי גירושין, עריכת הסכמי שלום בית, עריכת הסכמי הורות משותפת, עריכת הסכמי פונדקאות, עריכת צוואות וצילומן בוידאו.

המשרד מתמחה בייצוג והופעה בבתי המשפט ובבתי הדין (ליטיגציה) ובעל ניסיון רחב בייצוג משפטי בערכאות השונות הכוללת, בין היתר, התדיינות משפטית בתביעות אזרחיות כספיות ומסחריות, צווי מניעה, עתירות מנהליות, תביעות לשון הרע, בנקאות, פשיטות רגל והוצל"פ.
 

 

                      שדרות ארלוזרוב 25, בית "עמציון", קומה 1, עפולה
טל : 077-4087712. פקס : 077-7887712. דוא"ל : isrd@017.net.il
הצהרת נגישות :
אנו רואים חשיבות רבה בהענקת שירות איכותי, מקצועי, שוויוני ונגיש לכל תושבי ישראל, ובכללם אנשים עם מוגבלויות. ההנגשה באה לידי ביטוי בהיבטים פיזיים
(מעלית, שירותים, שילוט) ובהיבטים של מתן השירות . אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימותהגבוהה ביותר עבור דפדפנים Firefox ו- Internet Explorer.
האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.
באתר יש סרגל נגישות בצד ימין והפעלתו ע"י העכבר. במידה והמשתמש נתקל בבעיה, הוא מוזמן ליצור קשר (טלפון / אימייל / טופס באתר).  ההצהרה עודכנה בחודש 01.2022 .

דיני משפחה

אזרחי - מסחרי